OtTitres.com

Sărbători în Spania, comentarii, istorie

Sărbători în Spania, comentarii, istorie

Sărbători în Spania Devine mai accesibil acest an. Acum este chiar mai ușor pentru a ajunge la inima țării de vise neîmplinite, un temperament fierbinte și pasionat Flamenco! Când vizitați Spania, veți vedea că acesta este un paradis pentru turisti.

Pentru cei care nu știu, recent pe site-ul nostru a fost un apel către cititorii cu privire la concediu în Spania. Sa dovedit că mulți dintre cititorii noștri obișnuiți merg acolo în fiecare an, și sunt fericit să împărtășească nu numai impresiile sale despre călătorie, dar și dificultățile pe care le aveau să se confrunte în căutarea unui operator de turism bun. e-mail nostru a venit câteva comentarii de turiști, și am decis să le publice în acest articol.

Sărbătorile în Spania: Recenzii

De exemplu, aici este ceea ce Anton de la Moscova, un iubitor de stațiunile extraordinare și călător avid:

Video: Sărbători în Spania. Torrevieja

Anton de la Moscova



„Anul trecut am vrut să viziteze Spania, dar nu am putut da seama cum să realizeze visul meu mai repede. Unul dintre prietenii mei vechi, de asemenea, un turist, mi-a spus să se uite pe internet cunoscut și operatorul de turism de încredere.

M-am căutat, și am dat peste câteva firme care nu suspecte, printre care am fost interesat, „Alice Tours“ ca site-ul lor elisatours.net a fost cel mai ușor de a găsi informațiile dorite. Într-adevăr, prietenul meu a avut dreptate. Angajații selectat mine au fost politicos, se adapteze la preferințele mele. Pentru o clipă, mi se părea că am fost într-un basm. Deși povestea a început de fapt, atunci când am fost prin ajutorul lor, a ajuns într-un minunat tur al acestei țări minunate "

Nu mai puțin interesant este descris căutarea lui Liudmila de la Sankt Petersburg, un admirator fanatic al ținuturi îndepărtate, aer de mare și atracțiile istorice. Adevărata Lyudmila ne nu au fost raportate la orice agent de turism, vă rugăm să contactați:

Video: Spania. Catalonia. Top 5 sfaturi pentru călători. Statiunile si produse alimentare.



Lyudmila de la St. Petersburg

„Într-o zi, eu fiind la o petrecere cu un prieten, am auzit de la poveștile ei interesante despre ea vacanță în Spania. Desigur, am vrut să încerc cel mai mult, și a vedea cu proprii ochi. Și apoi am decis că voi merge într-o excursie în viitorul apropiat. A rămas doar să găsească o agenție de turism serioasă în orașul nostru.

Trebuie să spun că am folosi doar serviciile companiilor de turism echitabil, care în căutarea cu ajutorul prietenilor săi călători. Ele ajută întotdeauna mă face alegerea potrivită, iar acest caz nu a făcut excepție, astfel că, după câteva zile, m-am scăldat în soare Spaniei sufocant "



Dacă te-ai interesat și vrei să știi cum restul cititorilor nostri petrec vacanta in Spania, puteti citi recenzii in comentarii la acest articol.

vizualizare recomandate:

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Atracții Israel: descriere, fotografii, comentariiAtracții Israel: descriere, fotografii, comentarii
Scaun de lumină la adulți: Cauze modificări de culoareScaun de lumină la adulți: Cauze modificări de culoare
Dacă pentru a schimba numele după nunta - argumente pro și contraDacă pentru a schimba numele după nunta - argumente pro și contra
„O sănătate bună!“, Sau cum să-i salute pe cei dragi„O sănătate bună!“, Sau cum să-i salute pe cei dragi
Tarhon: proprietăți și contraindicațiiTarhon: proprietăți și contraindicații
Cum pentru a evita greșelile atunci când aleg un ulei de măsline?Cum pentru a evita greșelile atunci când aleg un ulei de măsline?
Protasov a pierdut dieta greutate comentariiProtasov a pierdut dieta greutate comentarii
Eucalyptus: proprietăți utile, metode de aplicareEucalyptus: proprietăți utile, metode de aplicare
Cum de a cumpăra o casă în Spania, fără erori în proiectarea?Cum de a cumpăra o casă în Spania, fără erori în proiectarea?
Proprietăți utile de măsline pentru organismProprietăți utile de măsline pentru organism
» » Sărbători în Spania, comentarii, istorie

OtTitres.com
Boală Analize Diagnosticare Medicină Preparate Echipament Sănătate Sarcina si nasterea Ethnoscience Răspunsuri la întrebări Miscelaneu