OtTitres.com

Flori pe unghii: 30 poze pentru incepatori

Acum puteți face cunoștință cu modelele florale de pe unghii. Dacă ceva de genul, scrie în comentarii, în curând am putea înregistra o lecție videoclip pentru acest model! Sub fiecare imagine există un buton, clic pe care puteți vizualiza o lecție despre crearea unei imagini de culoare corespunzătoare. puteți viziona, de asemenea, o altă lecție: Flori pe unghii: margarete albe. Lecția mea de 12 poze + video,

Desenați flori pe unghii cu ajutorul acestor probe:

1. Rose pe unghii: Rose pe unghiiUrmăriți video pe trandafiri:

2. cinquefoil pe unghie: cinquefoilUrmăriți video pe cinquefoil:

3. Un alt cinquefoil: O altă cinquefoilUrmăriți video pe cinquefoil:

4. maci decorative pe unghii:maci decorative pe unghiiUrmăriți clipul video de Maqam decorative:

Video: Proiectare pentru 30 de secunde lacuri Magic Gel

5. margaretă alb: margarete alb

Urmăriți clipul video de musetel:

Video: Design Nails. Desena o floare pe lac gel umed

6. Hibiscus pe unghii:Hibiscus pe unghiiUrmăriți clipul video de hibiscus:

7. Alb Bujorului pe unghii: Alb Bujorului pe unghiiUrmăriți video pe bujorul:



8. O altă floare frumoasă pe unghii:O alta floare frumoasa pe unghiiUrmăriți clipul video:

9. Și încă:O altă floare de pe unghiiUrmăriți clipul video:

Video: cuie pictura chineză pentru începători "orhidee"

10. Abstraktsionny floare:floare Abstraktsionny Urmăriți clipul video:



11. Lily pe unghii:Crinii de pe unghiiUrmăriți acest videoclip:

12. flori Maroon:flori maroUrmăriți acest videoclip:

13. flori albastre: flori albastreUrmăriți acest videoclip:

flori 14. multi-colorate pe unghii: flori multicolore pe unghiiUrmăriți clipul video:



15. albastru a crescut pe unghii:Blue Rose pe unghiiUrmăriți clipul video:

16. Un alt hibiscus pe unghie: Un alt hibiscus pe unghieUrmăriți clipul video:

17. Little Flower: vinietăUrmăriți clipul video:

Flori pe unghii: 30 de fotografii pentru incepatori 1

Flori pe unghii: 30 de fotografii pentru incepatori 2

Flori pe unghii: 30 de fotografii pentru incepatori 3 Flori pe unghii: 30 de fotografii pentru începători 4

Flori pe unghii: 30 de fotografii pentru incepatori 5

Flori pe unghii: 30 de fotografii pentru incepatori 6 Flori pe unghii: 30 poze pentru incepatori 7

Flori pe unghii: 30 poze pentru incepatori 9 Flori pe unghii: 30 pentru incepatori 10 fotografii Flori pe unghii: 30 pentru incepatori 11 poze Flori pe unghii: 30 pentru incepatori 12 fotografii Flori pe unghii: 30 pentru incepatori 13 poze

Flori pe unghii: 30 pentru incepatori 14 poze Flori pe unghii: 30 pentru incepatori 15 fotografii

floare Orange pe unghie cu pas cu pas lecție:Flori pe unghii: 30 pentru incepatori 16 fotografiiLecția acestei flori: 7 pași: Culorile Lecția pe unghii

Flori pe unghii: 30 pentru incepatori 17 poze Flori pe unghii: 30 pentru incepatori 18 poze Flori pe unghii: 30 pentru incepatori 19 poze Flori pe unghii: 30 pentru incepatori 20 pozeFlori pe unghii: 30 pentru incepatori 21 poze Flori pe unghii: 30 pentru incepatori 22 fotografii Flori pe unghii: 30 pentru incepatori 23 poze

Flori pe unghii: 30 pentru incepatori 24 poze Flori pe unghii: 30 pentru incepatori 25 fotografiiFlori pe unghii: 30 pentru incepatori 26 poze

Flori pe unghii: 30 pentru incepatori 27 poze

Flori pe unghii: 30 pentru incepatori 28 de fotografii Flori pe unghii: 30 pentru incepatori 29 poze Flori pe unghii: 30 pentru incepatori 30 de fotografii

Video: flori delicate pe unghii: Tehnica de marcare FAST cu un portret / Flori pe unghii: Tehnica de marcare

Ce părere aveți despre flori roșii pe unghii (figura) a șaptea? Mi-a plăcut. Aceasta este lecția picturii sale:

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Foarfece de unghii HoroscopFoarfece de unghii Horoscop
Complementul nunta alb-Francez maninkyur?Complementul nunta alb-Francez maninkyur?
Acoperire unghiilor - secrete cu care am o manichiura elegantAcoperire unghiilor - secrete cu care am o manichiura elegant
Cifrele pe unghiile video. 5 lecții care m-au ajutatCifrele pe unghiile video. 5 lecții care m-au ajutat
Fluturi pe unghii. 5 lecții cu instrucțiuni video deFluturi pe unghii. 5 lecții cu instrucțiuni video de
Manichiura la domiciliu, cu propriile lor mâiniManichiura la domiciliu, cu propriile lor mâini
Flori pe unghii: margarete albe. Lecția mea de 12 poze + video,Flori pe unghii: margarete albe. Lecția mea de 12 poze + video,
Cum să se usuce repede lac? Citește articolul meuCum să se usuce repede lac? Citește articolul meu
Cum de a face proiectarea de cuie? Citeste aici!Cum de a face proiectarea de cuie? Citeste aici!
Unghiile uscateUnghiile uscate
» » Flori pe unghii: 30 poze pentru incepatori

OtTitres.com
Boală Analize Diagnosticare Medicină Preparate Echipament Sănătate Sarcina si nasterea Ethnoscience Răspunsuri la întrebări Miscelaneu