OtTitres.com

Pavilion britanic pe unghie: un pas cu pas tutorial + video

pavilionul Regatului Unit

UK flag pe unghii tutorial video de design de unghii Manichiura la domiciliu: Video

Aici este acum vom învăța să atragă. Pentru aceasta avem nevoie de vopsea în trei culori: albastru, alb și roșu, tocmai în această ordine, și vom urmări strat de unghii. Mai întâi vom face fundal albastru, și apoi complot dungi roșii și albe. Doar nu uitați între aplicarea o culoare diferită uscare vopsea!

Dacă ești încă un începător Neil-maestru, puteți citi, cum se face un design de unghii. Pas cu pas desen al drapelului britanic pe unghie se poate vedea în imaginea de mai jos. Apropo, făcând clic pe imagine pentru a mări - nu strica punctul de vedere!

Video: Manichiura cu un steag britanic / pavilion britanic (Union Jack) Tutorial Nail Art

pavilion englez pe unghii pas cu pas

Desenați steagul britanic pe unghii cu ajutorul video:



Video: Denim design pe unghii scurte. pavilion britanic pe unghii. Manichiura cu fundal denim.

O lecție similară într-o altă versiune:





Video: tricot pas cu pas manichiura | unghii unghii gel Design "Pulover cu romburi" | cuie pictura Lecția

Lecția cea mai detaliată:

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Complementul nunta alb-Francez maninkyur?Complementul nunta alb-Francez maninkyur?
Cum de a opri rosul unghiilor. Câteva sfaturiCum de a opri rosul unghiilor. Câteva sfaturi
Acoperire unghiilor - secrete cu care am o manichiura elegantAcoperire unghiilor - secrete cu care am o manichiura elegant
Cifrele pe unghiile video. 5 lecții care m-au ajutatCifrele pe unghiile video. 5 lecții care m-au ajutat
Fluturi pe unghii. 5 lecții cu instrucțiuni video deFluturi pe unghii. 5 lecții cu instrucțiuni video de
Manichiura la domiciliu, cu propriile lor mâiniManichiura la domiciliu, cu propriile lor mâini
Îngrijirea unghiilor la domiciliu. secrete de frumusețeÎngrijirea unghiilor la domiciliu. secrete de frumusețe
Flori pe unghii: margarete albe. Lecția mea de 12 poze + video,Flori pe unghii: margarete albe. Lecția mea de 12 poze + video,
Cum să se usuce repede lac? Citește articolul meuCum să se usuce repede lac? Citește articolul meu
Cum de a face proiectarea de cuie? Citeste aici!Cum de a face proiectarea de cuie? Citeste aici!
» » Pavilion britanic pe unghie: un pas cu pas tutorial + video

OtTitres.com
Boală Analize Diagnosticare Medicină Preparate Echipament Sănătate Sarcina si nasterea Ethnoscience Răspunsuri la întrebări Miscelaneu