OtTitres.com

Machiaj japoneză. Aflați cum să facă make-up în stil japonez

Video: Foarte eficient machiaj japonez !!! Cum japonez make-up! 2016

machiaj japoneză. fotografie №1machiaj japoneză. fotografie №2machiaj japoneză. fotografie №3machiaj japoneză. fotografie №4machiaj japoneză. fotografie №5

Este foarte important ca japonez make-up cerneală nu utilizați. În loc de cerneală, pentru a crea o imagine de est, poate provoca umbra roz pe pleoapa superioară, de preferință în mijlocul și la colțul exterior al ochiului.

Femeile japoneze, cu crearea unui make-up folosind culorile clasice, alegerea de ruj roșu, roșu strălucitor, cărămizie. De asemenea, este necesar să se respecte forma buzelor, trebuie să fie în mod necesar sub forma unui arc. Acesta poate fi creat, în cazul în care creionul contur de buze pentru a trage dorit formă, și apoi se aplică mai multe straturi în formă de ruj.



Vorbind de buze, recent, sa întâlnit cu prietena lui în mall și nu a recunoscut-o. Atentia mea a fost prins buzele ei superbe. Ea a spus că a făcut o augmentarea buzelor în Beauty Trend. Mi-a plăcut cu adevărat buzele ei, și ea însăși este fericit cu rezultatul. Chiar mi-a recomandat, dar prietenul meu spune că ea și atât de fericit cu totul.

Ei bine, ultimul pas pentru a finaliza japoneză make-up este de a aplica fardul de obraz pe fata. Din cele mai vechi timpuri, se poate vedea în imagini, fata japoneză este aplicat pe obraji blush roz, astfel încât completarea imaginii va fi aplicarea blush roz moale pe obraji.

Video: pictat chineză, iată cum să fie vopsite)))) MAKEUP Chineză Versiunea nr față de Transplant



În cele din urmă, așa cum a promis, am recomanda pagina videoclipului. Vezi cum machiaj japoneză divinizează fată obișnuită.



Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
2013 Machiaj pentru curajos și îndrăzneț2013 Machiaj pentru curajos și îndrăzneț
Machiaj pentru adolescenți: Sfaturi și exempleMachiaj pentru adolescenți: Sfaturi și exemple
Machiaj contur. make-up lecții la domiciliuMachiaj contur. make-up lecții la domiciliu
Machiaj corespunzător pentru ochi - cum să se uite zi de lux și searaMachiaj corespunzător pentru ochi - cum să se uite zi de lux și seara
Machiaj indian: foto, videoMachiaj indian: foto, video
Emo machiaj. Cum emo machiaj?Emo machiaj. Cum emo machiaj?
Make-up, care crește vârfurile de ochi, exempleMake-up, care crește vârfurile de ochi, exemple
Dreptul de machiaj cu mâinileDreptul de machiaj cu mâinile
Machiaj „ochi de pisică“. Exemple de lecții de aplicareMachiaj „ochi de pisică“. Exemple de lecții de aplicare
Machiaj natural - cum se face machiaj să se uite nenakrashennoyMachiaj natural - cum se face machiaj să se uite nenakrashennoy
» » Machiaj japoneză. Aflați cum să facă make-up în stil japonez

OtTitres.com
Boală Analize Diagnosticare Medicină Preparate Echipament Sănătate Sarcina si nasterea Ethnoscience Răspunsuri la întrebări Miscelaneu